Kaip žiūrėti transliacijas

Kokius TV kanalus ir laidas galima matyti lietuviska.tv svetainėje?

Lietuviska.tv svetainėje galite matyti visus Lietuviškus TV kanalus bei apie 100 užsienio kanalų. Juos galite matyti tiek gyvai tiek ir jų iki 1,5 mėnesio senumo vaizdo įrašus. Vaizdo įrašus galite peržiūrėti bet kada iki kol jie yra aktyvūs.


Ko reikia, kad matyti transliacijas internetu?

•  1 Mbps ar greitesnio interneto ryšio
•  Šiuolaikiško kompiuterio, telefono, planšetės ar SmartTV
•  WEB naršyklės su FLASH grotuvu.
•  Kreditinės ar debetinės mokėjimų kortelės
•  Geriausiai svetainė dirba su Windows OS, Internet Explorer 11 arba google chrome, monitoriaus rezoliucija 1280X1024

Kaip apmokėti ir žiūrėti transliacijas?

Atsiskaityti Creditine arba debetine VISA arba MasterCard banko kortele. Lietuviškos Visa electron ir Maestro kortelės netinka.

•  Užsiregistruokite ir prisijunkite prie svetainės
•  Spauskite nuoroda „Užsakyti transliacijas“
•  Išsirinkite paketą ir apmokėjimo laikotarpį ir spauskite „užsakyti“
•  Sekančiame, užsakymo peržiūros lange, patikrinkite ar viską pasirinkote teisingai ir spauskite „Tęsti“
•  Suveskite kortelės duomenis ir spauskite „Apmokėti“
•  Baigus apmokėjimą, sugrįšite į svetainę kur Jūsų transliacija jau bus atsiradus arba atsiras netrukus.


Ar saugu pirkti www.lietuviska.tv svetainėje?

Visi Jūsų duomenys yra apsaugoti SSL sertifikatu ir į banką siunčiami koduoti. Savo serveriuose Jūsų kortelės duomenų nesaugome. Tad atsakymas, taip atsiskaityti saugu.


Kokia kokybe vyksta transliacijos?

Video transliacijos vyksta panaudojant šiuo metu geriausią vaizdo suspaudimo kompresorių. Vaizdas paruošiamas tokiu pačiu formatu ir pikseliu skaičiumi kaip orignalas. SD kanalų perdavimui naudojamas ~800 Kbps, o HD 1,8 Mbps duomenų srautas. Ką šie skaičiai reiškia galite išbandyti skyrelyje „Išbandyk nemokamai“. Demo transliacijos metu, 10 minučių per tris valandas galėsite žiūrėti „Mažojo paketo“ kanalus ir įrašus nemokamai. Jei esat naujas lankytojas, prisiregistravę galite žiūrėti 24 val. nemokamai.


Kuo skiriasi „Automatinio pratęsimo transliacija“ ir „Vienkartinio apmokėjimo transliacija“?

Abonementinė transliacija tai tas pat kas pvz. už kabelinę televiziją atsiskaityti tiesioginiu debetu, kuomet bankas kas mėnesi automatiškai nuskaičiuoja abonementinį mokestį. Šiuo atveju bankas automatiškai nuskaičiuoja mokesti už transliaciją ir pratęsia jos galiojimą. Įsigydami abonementinę transliaciją Jūs sutinkate, kad mokestis kurį Jūs sumokate pirmą kartą, taip pat būtų automatiškai nuskaičiuojamas (kartu pratęsiant transliacijos galiojimą) produkto aprašyme nurodytais intervalais. Tokiu būdų Jūs apsisaugote ir nuo galimo transliacijų brangimo, nes kas mėnesi mokėsite tik tiek kiek sumokėjote pirmą kartą. Už kiekviena pratesima, gaunate lojalumo taškų.
Paprasta transliacija yra vienkartinė transliacija kuri po apmokėjimo galioja jos aprašyme nurodytą laiko tarpą.


Kaip nutraukti abonementinę transliaciją?

Skyriuje „Mano transliacijos“, ties savo įsigyta transliacija, stulpelyje „Prasitęs automatiškai“ reikšmę TAIP, pakeiskite i NE.


Ar garantuojate, kad aš galėsiu matyti netrūkinėjančią transliaciją.

Mes garantuojame, kad iš visų mūsų serverių signalas yra atiduodamas puikios vaizdo kokybės ir netrūkinėjantis. Tačiau mes nesame kabelinė televizija ir signalas iki vartotojo kompiuterio sklinda ne mūsų nuosavais bet bendrais interneto kanalais už kurių kokybę mes deja negalime atsakyti. Tarp mūsų serverių ir vartojo kompiuterio gali būti tūkstančiai kilometrų ryšio linijų ir dešimtys interneto stočių kurioms mes negalime daryti jokios įtakos. Tačiau mes stengiamės statyti mūsų serverius kuo arčiau populiariausių emigrantų gyvenamų vietų, serverių neapkrauname daugiau nei 60% jų bei, ryšio kanalo galimybių. Mes garantuojame kad darome viską, kad Jūs turėtumėte kuo kokybiškesnę TV transliaciją.


Ką daryti jei nepavyksta apmokėti ar matyti transliaciją?

Pagalbos techniniais klausimais ieškokite skyriuje tech pagalba.

© 2017 lietuviska.tv